Ulica Miła zmieni oblicze

Do końca października ul. Miła zmieni swoje oblicze. Magistrat podpisał umowę z Zakładem Robót Inżynieryjno-Drogowych z Piotrkowa Trybunalskiego. Umowa ta obejmuje rozbudowę ulicy.

Do końca października ul. Miła zmieni swoje oblicze. Magistrat podpisał umowę z Zakładem Robót Inżynieryjno-Drogowych z Piotrkowa Trybunalskiego. Umowa ta  obejmuje rozbudowę  ulicy.
Ulica Miła doczekała się remontu
Całkowity koszt przedsięwzięcia to brutto 1 379 697,90 zł. Zakres robót w ciągu ulicy Miłej obejmuje: rozbudowę ulicy na odcinku pomiędzy ul. Brzeźnicką i ul. Stefana Batorego w zakresie przebudowy jezdni, zjazdów, chodników, nawierzchni parkingów, nawierzchni przy garażach, budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę sieci i przyłączy elektroenergetycznych wraz z oświetleniem ulicznym, przebudowę infrastruktury telekomunikacyjnej. Sąsiednia ulica Batorego doczeka się wymiany elementów kanalizacji deszczowej w ulicy na odcinku od ul. Miłej do ul. Brzeźnickiej.

W związku z remontem kierowcy mogą napotkać utrudnienia w ruchu. - W najbliższych dniach powiadomimy też o zmianach w organizacji ruchu na tym terenie. W związku z realizowaną dla Państwa inwestycją drogową, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość użytkowników drogi, a zwłaszcza okolicznych mieszkańców, do których apelujemy o niepozostawianie aut przy ulicy Miłej - informuje biuro prasowe Urzędu Miasta.

Więcej o:
remont remont miła rewitalizacja drogi drogi radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE