Udowodnią, że rak to nie wyrok. Różowy Piknik już w sobotę w Radomsku

Udowodnią, że rak to nie wyrok. Różowy Piknik już w sobotę w Radomsku Fot. mat. organizatora

Fundacja Omea Life zaprasza na Różowy Piknik. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 7 sierpnia 2021 r. o godz. 16.00 w Parku Solidarności w Radomsku.

Piknik rozpocznie o godz. 16.00 pokaz ćwiczeń na trampolinach.

- Od 17.00 chcemy podarować Wam półtorej godziny totalnego relaksu i wycieczki w głąb siebie za sprawą zajęć jogi. Natomiast o godz. 19:00 poruszamy biodrami, poskaczemy, poprawimy kondycję przy Zumbie. W naszym „Różowym Miasteczku” znajdziecie również kącik wsparcia dla rodzin osób chorych. Nasze wolontariuszki z chęcią podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami przy koszyczku owoców. Piknik to też okazja do porozmawiania w luźnej, niezobowiązującej atmosferze ze specjalistami z zakresu: chirurgii, onkologii, ginekologii, fizjoterapii, dietetyki, psychoonkologii. Nasze radomszczańskie „Omejki”, które są najlepszym dowodem na to, że rak piersi to nie wyrok, pokażą Wam jak poprawnie badać piersi. Swoim niemałym doświadczeniem chętnie podzielą się radomszczańskie Amazonki – mówi Alicja Czarnecka z fundacji Omea Life.

- Chwila Oddechu przedstawi Wam korzyści wynikające z tlenoterapii, a żeby nasi najmłodsi odwiedzający się nie nudzili mamy dla nich moc atrakcji: dmuchany plac zabaw, zjeżdżalnia i animacje z pedagogami z Publicznego Przedszkola nr 6 w Radomsku - dodaje.

Podczas pikniku będzie można zapoznać się z ofertą pojazdów ekologicznych oraz dokonać samospisu. Będzie się też można zaszczepić przeciw Covid-19 (w tym celu należy skontaktować się z koordynatorką działań fundacji Omea Life – Alicją Czarnecką, tel. 506 383 666, mail: aczarnecka@omealife.pl).

Na godz. 20.30 zaplanowano Kino na Leżakach.

- Mamy też kilka miłych niespodzianek do rozdania, m.in. kremy z filtrem, które zadbają o naszą skórę, bony na zakupy oraz vouchery na USG piersi i USG ginekologiczne wraz z cytologią. Wszystkie atrakcje, które przygotowaliśmy są darmowe – mówi Alicja Czarnecka.

Event jest współorganizowany przez Urząd Miasta Radomska oraz Starostwo Powiatowe w Radomsku.

Więcej o:
radomsko różowy piknik omea life
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE