Udany tydzień pistoleciarzy OKSS „10-tka” Radomsko

Udany tydzień pistoleciarzy OKSS „10-tka” Radomsko Fot. OKSS

Miniony tydzień to okres wytężonej strzeleckiej pracy pistoleciarzy z Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-tka” Radomsko.

Kolejne sukcesy odnieśli seniorzy. W dniu 7 marca liczna grupa dorosłych klubowiczów startowała w zawodach Stowarzyszenia KABAR. Zawody odbyły się na strzelnicy w Okręglicy koło Sieradza.

- W konkurencji Strzelba dynamiczna standard Tomek Niezabitowski wystrzelał 1 miejsce. Podwójny brąz zdobył Krzysztof Nagły - w konkurencji Pistolet dynamiczny oraz Pistolet centralnego zapłonu PM 50 m. W karabinie centralnego zapłonu 100 m Krzysztof był na miejscu 4. Również 4 miejsce zdobył Pobudejski Adam w konkurencji Karabin dynamiczny 50 m – mówi Sławomir Dziegieć z OKSS „10-tka”.

Z kolei w dniach 9 - 14 marca Wiktor Blada startował w międzynarodowych zawodach „Grand Prix of Józef Zapędzki”, które obyły się na strzelnicy WKS ŚLĄSK Wrocław.

- Strzelano konkurencję pistolet szybkostrzelny. W pierwszym starcie (12 marca) Wiktor był 7 a w drugim strzelaniu (14 marca) uplasował się na miejscu 10. Natomiast w dniach 10-14 marca Wiktoria Karasek uczestniczyła w zgrupowaniu sportowym kadry wojewódzkiej juniorów. Zgrupowanie odbyło się w Jedlinie Zdrój – mówi Sławomir Dziegieć.

Więcej o:
radomsko okss 10-tka strzelectwo zawody
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE