Uczniowie włączyli się w remont sali lekcyjnej w ZSE-E w Radomsku

Uczniowie włączyli się w remont sali lekcyjnej w ZSE-E w Radomsku Fot. ZSE-E w Radomsku

W Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Radomsku odbył się niecodzienny remont. Jedna z klas odzyskała blask i zyskała funkcjonalność, dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli.

Remont sali był inicjatywą Anny i Piotra Dąbrowskich, rodziców ucznia klasy I B, samych uczniów oraz pana Sławomira Juszczyka, właściciela składu materiałów budowlanych w Przedborzu. Wspólnie zorganizowali fundusze na zakup materiałów i wyposażenia do sali, która była w bardzo złym stanie.

Remont trwał przez całe ferie zimowe i wymagał dużo pracy. Nie tylko gipsowano ściany, malowano sufit, wymieniano gniazdka i biurka, ale także wstawiono nowe krzesła. Ponadto, wymieniono switch, który poprawił szybkość przesyłania danych w sieci.

- Niektórzy uczniowie zrezygnowali z ferii, żeby pomóc w remoncie. To była grupa uczniów klasy 4 G, było uczniów 13, ale wymienialiśmy się, dogadaliśmy się kto ma w danym dniu wolne. Udało nam się to podzielić na grupy. Działaliśmy całe ferie, żeby ta sala obecnie wyglądała tak pięknie. Czekamy jeszcze na nowe komputery, żeby uczniom lepiej się pracowało - podkreśla Marcin Bielecki.

Sala – programowania aplikacji internetowych - obecnie jest przygotowana na 21 stanowisk.

Więcej o:
Uczniowie włączyli się w remont sali lekcyjnej w ZSE-E w Radomsku elektryk Radomsko Radomsko elektryk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE