Uczniowie PSP w Strzelcach Małych zwiedzali Włochy

Uczniowie PSP w Strzelcach Małych zwiedzali Włochy Fot. nadesłane

Tuż przed końcem roku szkolnego uczniowie klas 6-8 Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Strzelcach Małych wzięli udział w szkolnej wycieczce do Włoch. Włoska przygoda trwała od 9 do 16 czerwca 2024 r.

Grupa fantastycznych i ciekawych świata młodych ludzi integrowała się, zawierała nowe przyjaźnie i znajomości w przepięknych okolicach włoskiej Kampanii.

W programie wyjazdu znalazły się m.in.: Paestum i Narodowe Muzeum Archeologiczne, zniszczone przez wybuch wulkanu Wezuwiusz - Pompeje.

- Nie mogło nas zabraknąć także w Neapolu, mieście słynącym z najsmaczniejszej pizzy. Zwiedziliśmy również małe, urokliwe i rzucające na kolana przepięknymi widokami Agropoli oraz Castellabate. Dopełnieniem zwiedzania był Rzym, w którym zobaczyliśmy wszystko co najpiękniejsze - Watykan, Koloseum, Forum Romanum, Fontannę Di Trevi, oraz Panteon. Czas spędzony we Włoszech to niezapomniane chwile, które pozostaną w naszej pamięci na długi czas. Mamy nadzieję, że wrzucając pieniążka do Fontanny Di Trevi szybko tu wrócimy – podkreślają organizatorzy oraz uczestnicy wycieczki.

Więcej o:
powiat radomszczański strzelce małe szkoła strzelce małe wycieczka włochy
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE