Uczestnicy Tour de Pologne przejadą przez Radomsko

Szosowy wyścig kolarski Tour de Pologne jest najbardziej prestiżową polską imprezą sportową, z 80-letnią tradycją. Tour de Pologne po raz pierwszy rozegrany został we wrześniu 1928 roku, a w... ››

Szosowy wyścig kolarski Tour de Pologne jest najbardziej prestiżową polską imprezą sportową, z 80-letnią tradycją. Tour de Pologne po raz pierwszy rozegrany został we wrześniu 1928 roku, a w tym roku zawita także do Radomska. Nasze miasto jest jednym z punktów na trasie przejazdu drugiego etapu, który odbędzie się 2 sierpnia. Cały wyścig zakończy się na krakowskich Błoniach.

 

 

Z tego powodu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Kolarze pojawią się w Radomsku w poniedziałek 2 sierpnia między godziną 15:00, a 16:00, dlatego w tych godzinach trasa przejazdu kolarzy będzie całkowicie wyłączona z ruchu kołowego. Zamknięte będą ulica Narutowicza, plac 3 - go Maja, oraz ulica Krakowska. Organizatorzy liczą na wyrozumiałość kierowców oraz proszą o respektowanie poleceń osób kierujących ruchem, a nasza redakcja serdecznie zaprasza wszystkich radomszczan do obejrzenia elity światowego kolarstwa i dopingowania ich na trasie przejazdu. My też tam będziemy! :)

Więcej o:
tour de pologne kolarze
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE