Uczestnicy Pucharu Niezobywców Pucharów 2021 w Radomsku

Uczestnicy Pucharu Niezobywców Pucharów 2021 w Radomsku

Znamy zespoły, które wystąpią podczas przyszłorocznej edycji Pucharu Niezdobywców Pucharów w Radomsku. Turniej zaplanowano na 30 stycznia 2021 roku w Powiatowej Hali Sportowej.

Uczestnicy turnieju:

LZS Radziechowice Drugie

Drużyna niezrzeszona z powiatu radomszczańskiego. Debiutowali w tym roku i od razu okazali się bezkonkurencyjni. Jako obrońcy pucharu powinni być jednym z faworytów imprezy.

Dar Placencja

6 i 5 drużyna dwóch poprzednich turniejów. Drużyny z powiatu łowickiego nie mogło zabraknąć na III edycji PNP. Mega pozytywni ludzie tworzą tę drużynę, na czele z prezesem Dariuszem.

Klub Sportowy Victoria Łódź

Najbardziej utytułowana drużyna PNP. W trakcie 2-letniej historii turnieju zajmowali miejsca 2 i 3. Faworyt do głównej nagrody

Futsal Radomsko

Debiutanci z naszego miasta. Młoda, bardzo zgrana ekipa, która dostała się do turnieju dzięki facebookowemu głosowaniu.

Klub Sportowy Żądło Sucha Psina

Byli u nas w styczniu grali i wraz ze swoimi kibicami świetnie się przy tym bawili. Zawitają do Radomska po raz kolejny. Od tego sezonu grają już w A klasie.

LZS Chrząstawa

Najbardziej znana drużyna B–klasowa w Polsce. W ostatnim turnieju otarli się o „pudło” zajmując 4 miejsce

ESPN Bełchatów

Kolejny debiutant wyłoniony z głosowania. Mistrz jesieni B klasy piotrkowskiej. Bardzo solidna drużyna, w której organizatorzy upatrują czarnego konia turnieju.

Huta Szklarnia

Ostatnia drużyna, która zdobyła najwięcej głosów na fb. Przedstawiciel z powiatu lublinieckiego zagra u nas pierwszy raz.

Rol-best Piotrków Trybunalski

Finaliści ze stycznia i 5 drużyna I PNP. Z roku na rok co raz lepsi.

- Na dzień dzisiejszy, nasz turniej odbędzie się planowo z zachowaniem pełnego reżimu sanitarnego i zgodnie z wytycznymi jakie panują w związku z zagrożeniem epidemicznym (Covid-19). Informujemy jednocześnie, jeśli sytuacja się pogorszy będziemy zmuszeni do przełożenia turnieju lub odwołania. O naszych działaniach, będziemy informować na bieżąco – mówią organizatorzy z AKP Pogrom forBET Radomsko.

Więcej o:
puchar niezdobywców pucharów pogrom radomsko puchar radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE