Uczennice PSP 2 w Radomsku z nagrodami Kuratora Oświaty

Uczennice PSP 2 w Radomsku z nagrodami Kuratora Oświaty Fot. UM Radomsko

Uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Radomsku odniosły sukcesy w wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych przez Łódzkiego Kuratora Oświaty.

Radość jest potrójna, bowiem Nadia Strzebiecka - uczennica kl. VIII „b”, przygotowana przez Jolantę Stępień, uzyskała tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Zuzanna Mędrzecka - uczennica klasy VIII „b”, przygotowana przez Jacka Kalka, uzyskała tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego. Nadia Strzebiecka, przygotowana przez Jolantę Staś, uzyskała tytuł Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Uczennice zmagały się z zadaniami konkursowymi od listopada 2021 r., uzyskując bardzo dobre wyniki w kolejnych etapach: szkolnym, rejonowym, wojewódzkim. 13 maja 2022 r., podczas spotkania z Dyrektorem Delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, Tomaszem Trzaskaczem w obecności Dyrektor Ewy Krysiak - Ciszewskiej oraz rodzica i opiekuna, uczennice odebrały zaświadczenia oraz nagrody.

Więcej o:
radomsko psp2 radomsko kurator oświaty uczennice nagrody
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE