Tytani Radomsko na mistrzostwach MMA. Dwa medale wpadają do kolekcji klubowej

Tytani Radomsko na mistrzostwach MMA. Dwa medale wpadają do kolekcji klubowej Fot. Tytani Radomsko

Zawodnicy z klubu Tytani Radomsko wzięli udział (11 czerwca) w 4. edycji mistrzostw MMA, które tym razem rozgrywały się w Puławach. To największe tego typu zawody w Polsce, a wzięło w nuch udział blisko 300 zawodników reprezentujących ponad 100 klubów z całego kraju.

W ciągu całego dnia zmagań stoczono blisko 200 walk, które zachwycały swoim poziomem i stawiały imprezę na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i sportowym.

W zawodach wystartowało trzech zawodników Tytanów: Jakub Kusiński, Kacper Zachmost oraz Filip Jazurek.

Dla Filipa Jazurka był to pierwszy start w zawodach i choć nie stanął ostatecznie na podium, to z całą pewnością stanął na wysokości zadania. Piękna walka w jego wykonaniu z werdyktem mocno naciąganym na korzyść jego przeciwnika.

Jakub Kusiński po pechowej weryfikacji na poprzednich zawodach w końcu zalicza udany start i po stoczonych walkach w klatce staje na 3. miejscu podium.

Kacper Kukusińki, bezapelacyjnie zdominował swoich przeciwników w pięknych wymianach ciosów i kopnięć. Podobnie jednak jak w przypadku Filipa, tu również co do wyniku jednego z pojedynku werdykt sędziowski pozostawia wiele do życzenia. Ostatecznie jednak Kacper zajmując wysokie 3. miejsce w zawodach.

Więcej o:
tytani radomsko tytani mistrzostwa mma
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE