Tymex Boxing Night: „Myślę, że wszyscy będziemy się cieszyć wspólnym sukcesem”

Fot. mat. organizatora

To już ponad 2,5 roku trwa rozbrat Radomska ze sportami walki. Na III Radomszczańskiej Gali Sportów Walki Robert Parzęczewski był gościem honorowym jako młodzieżowy mistrz świata w boksie. Tym razem stanie w ringu przed radomszczańską publicznością już 26 listopada na Miejskiej Hali Sportowej w Radomsku w walce z Tarasem Golovashchenko. Transmisja z walki na żywo w TVP Sport.

Roberta Parzęczewskiego radomszczańskiej publiczności nie trzeba przedstawiać, a częstochowianinowi więź z Radomskiem trudno byłoby ukryć. Od znajomości z lokalnymi fighterami, osobowościami sportów walki przez wspieranie lokalnego biznesu, aż po solidną bazę kibiców. 26 listopada wystąpi w ramach 19. TYMEX Boxing Night w walce wieczoru z niewygodnym przeciwnikiem z Ukrainy Tarasem Golovashchenko, który sprawił ostatnio niemałą niespodziankę w Niemczech w walce o pas IBO w kategorii superśredniej. Walka odbędzie się w Radomsku w Miejskiej Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6. Zawody będzie można śledzić na żywo na antenie TVP Sport.

- Przy rozmowie i sponsoringu Krzysztofa Widawskiego z firmy „Korner”, który wspiera Roberta Parzęczewskiego – jedną z największych gwiazd gali, postanowiliśmy pojawić się w Radomsku. Jestem przekonany, że to widowisko będzie na najwyższym poziomie – mówi Mariusz Grabowski z Tymex Boxing Promotion.

- Ta impreza to będzie świetna promocja miasta i świetne widowisko. Myślę, że wszyscy będziemy się cieszyć wspólnym sukcesem. Zarówno prezydent Radomska Jarosław Ferenc, jak i Marek Wyciszkiewicz - dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji są otwarci na tę imprezę i współpracę. Myślę, że gala będzie wracać do Radomska cyklicznie – dodaje Mariusz Grabowski.

W czasie bokserskiego wieczoru zmierzą się również niepokonany dotychczas Oskar Wierzejski ze zwycięzcą turnieju GROMDA Łukaszem Zułuską oraz również niepokonany Tomasz Nowicki w starciu z argeństyńskim pięściarzem Tomasem Andresem Reynoso. Kolejne pary poznamy wkrótce.

Bilety dostępne na portalu ebilet.pl.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko tymex boxing night gala boksu robert parzęczewski
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE