Tymex Boxing Night już 17 września w Radomsku

Tymex Boxing Night już 17 września w Radomsku Fot. mat. organizatora

Już 17 września po raz drugi w Miejskiej Hali Sportowej w Radomsku odbędzie się gala boksu zawodowego Tymex Boxing Night „Bokserski Banger”. Na ringu w walce wieczoru spotkają się Robert Parzęczewski i Tomasz Gromadzki. Wydarzenie będzie można oglądać na żywo w TVP Sport.

Ubiegłoroczna gala „Tymex Boxing Night” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców Radomska, którzy oglądali sportowe zmagania na żywo w Miejskiej Hali Sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 oraz podczas transmisji w TVP Sport. Warto zaznaczyć, że Miejska Hala Sportowa obchodzi w tym roku 25-lecie swojej działalności.

Niezwykłe emocje towarzyszyły publiczności podczas walki wieczoru, w której częstochowianin, mający wielu fanów również w Radomsku Robert Parzęczewski zwyciężył na punkty z Tarasem Golovashchenko.

W tym roku finałowa walka również należeć będzie do Parzęczewskiego, który jako faworyt zmierzy się z Tomaszem „Zadymą” Gromadzkim.

Dla Roberta Parzęczewskiego będzie to pierwsza walka w tym roku i jednocześnie powrót po blisko 4 latach do kategorii półciężkiej.

- Byłem kiedyś wysoko w rankingach największych federacji bokserskich. Wierzę, że nic straconego i wdrapię się na szczyt. Mamy duże plany i jestem pewny, że mając pomoc ze strony ludzi z Tymexu i firmy Korner będzie głośno o sukcesach pięściarskich Roberta Parzęczewskiego – przyznał.

17 września na gali w Radomsku czeka go trudne wyzwanie, bowiem przeciwnikiem będzie wojownik toczący bitwy w boksie na gołe pięści na galach GROMDA.

- Jak zawsze postaram się wszystkich miło zaskoczyć. Zostawię serce w ringu i postaram się zwyciężyć – stwierdził Tomasz Gromadzki.

Starcie Parzęczewski vs Gromadzki to odpowiedź szefów Tymexu na zapotrzebowanie kibiców na walki polsko-polskie o dużym potencjale emocji i nieprzewidywalności, jeśli chodzi o wynik. Zawodnicy Tymexu Boxing Promotion swego czasu ze sobą sparowali, ale nigdy nie doszło do oficjalnego pojedynku.

Na ringu pojedynki mają stoczyć także:

Kamil Kuździeń vs Nikola Vlajkov. Dwaj młodzi i ambitni pięściarze zdecydowanie dadzą wszystko z siebie.

Michał Soczyński (5-0, 2 KO) vs Adriane Valentin (4-0, 3 KO). To może być jedna z najbardziej emocjonujących walk na polskich ringach w ostatnich latach.

Aleksander Jasiewicz vs Kamil Wieczorek

Bilety do kupienia na eBilet.pl.

Transmisja w TVP Sport

Więcej o:
radomsko gala boksu tymex boxing night
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE