Turniej w squasha o Puchar Starosty Radomszczańskiego

W dniach 28 i 29 stycznia odbyła się nowa inicjatywa w Hali Powiatowej w Radomsku. Był to Turniej w squasha o Puchar Starosty Radomszczańskiego

Kort do squasha cieszy się bardzo dużą popularnością wśród graczy w każdym wieku. Kwestią czasu było, gdy grupa zapaleńców wyjdzie z inicjatywą i będzie chciała zmierzyć się ze sobą w ramach turnieju. Taka okazja nadarzyła się własnie w ostatni, styczniowy weekend. Na zaproszenie organizatora Tomasza Kowalskiego odpowiedziała grupa blisko dwudziestu graczy. W ciągu dwóch dni rozgrywek wyłoniono najlepszych uczestników. Byli to: Mariusz Nowak (I miejsce) Mariusz Dobosz (II miejsce) oraz Szymon Lewandowski (III miejsce).

Nagrody wręczali Wicestarosta Radomszczański Robert Zakrzewski oraz kierownik obiektu Dawid Nowak. Nie zabrakło podziękowań dla uczestników za okazanie ducha walki i chęć skorzystania z udogodnień jakie daje hala. Po rozdaniu nagród, sam wicestarosta miał okazje przekonać się, że odbijanie specjalnej piłki do squasha nie jest taką prostą sprawą i wymaga to pewnej wprawy.  

Więcej o:
Powiatowa Hala Sportowa Turniej w squasha o Puchar Starosty Radomszczańskiego
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE