Turniej Piłki Nożnej Oldboyów - Radomsko24.pl

Turniej Piłki Nożnej Oldboyów

Turniej Piłki Nożnej Oldboyów Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Drużyna z Trzebini wygrała Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Starosty Radomszczańskiego.

W turnieju rozgrywanym w sobotę 16 lutego w Hali Powiatowej w Radomsku udział brało pięć amatorskich zespołów piłkarskich, które — jak z samej nazwy wynika — skupiają zawodników w nieco starszym niż zwykle wieku. Gospodarzem rozgrywek był klub Oldboy Radomsko. Rozgrywki prowadzone systemem „każdy z każdym” były zacięte.

Ostatecznie turniej wygrała drużyna Oldboy Trzebinia, kolejne miejsca zajęły zespoły: Oldboy Zagłębie Dąbrowskie, Oldboy Lubliniec, Oldboy Radomsko, Oldboy Rawa Mazowiecka. Tytuł ,,Bramkarza Turnieju" zdobył Marcin Dróździk z Zagłębia Dąbrowskiego, tytuł „Strzelca Turnieju” - Szymon Jędrzejczyk z Trzebini. Zawodnikiem Turnieju został Dariusz Kosiński z Radomska.

Zwycięzcom turnieju puchary i nagrody wręczał Wicestarosta Radomszczański Jakub Jędrzejczak, który gratulował wszystkim zawodnikom dobrej kondycji.

Info: Starostwo Powiatowe w Radomsku