Turniej Kwalifikacyjny Kadetek i Kadeteów w tenisie stołowym rozegrano w Radomsku

Już po raz trzeci UMLKS Radomsko oraz miasto Radomsko byli organizatorami I Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym. W pierwszy weekend października... ››

Na najwyższym stopniu podium stanął Adrian Dugiel z MKS  ŚnieżnikJuż po raz trzeci UMLKS Radomsko oraz miasto Radomsko byli organizatorami I Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego Kadetek i Kadetów w tenisie stołowym.  W  pierwszy weekend października miasto gościło najlepszych młodych tenisistów z Polski.

 

Zawodnicy, którzy zjechali do  Radomska, mimo młodego wieku prezentowali bardzo wysoki poziom sportowy.  Udany turniej  pokazał, że w naszym mieście potrzeba więcej takich rozgrywek w najwyższym wydaniu. Impreza to także doskonała promocja Radomska w całym kraju.

 

W finałach turnieju o podium walczyło po 16 zawodniczek i zawodników. W turnieju kadetek bezkonkurencyjna okazała się Natalia Bajor z AZS UE Wrocław - aktualna mistrzyni Polski kadetek. Drugie i trzecie miejsce zajęły jej koleżanki klubowe: Marta Chrabąszcz oraz Paulina Knyszewska.  Najlepszym kadetem okazał się Adrian Dugiel z MKS Śnieżnik ze Stronia Śląskiego.  Drugie miejscu przypadło  Markowi  Badowski z UKS Return Piaseczno,  a  trzecie Tomaszowi Tomczukowi z MKS Pogoń Siedlce.

 

Nagrody dla najlepszych wręczyła wiceprezydent Radomska Wioletta Pal oraz prezes UMLKS Radomsko Mariusz Domagała.


Więcej o:
umlks tenis zawody
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE