Trzęsienie w KS Volley Radomsko. Paweł Kowalczyk nie jest już prezesem klubu

Trzęsienie w KS Volley Radomsko. Paweł Kowalczyk nie jest już prezesem klubu Fot. Volley Radomsko

Zwrot w siatkarskim klubie KS Volley Radomsko. Pod koniec kwietnia, podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego, nastąpiła zamiana prezesa Zarządu KS Volley Radomsko. Dotychczasowego prezesa Pawła Kowalczyka zastąpił Artur Waloszczyk.

W wydanym oświadczeniu Pawła Kowalczyka czytamy, że były już prezes, swój udział w zarządzie traktował jako zaszczyt i obowiązek wsparcia oraz rozwoju tej tak potrzebnej, mającej długą przyszłość inicjatywy.

- Obecnie rok budżetowy został rozliczony. Klub nie posiada żadnych zobowiązań finansowych, a tym samym zadłużenia. Nadmieniam, że w prowadzenie klubu wkładałem wszystkie siły oraz możliwości poza podziałami politycznymi oraz społecznymi - wskazał w oświadczeniu Paweł Kowalczyk.  

Dodał, że praca w klubie oraz praca na rzecz całej siatkarskiej społeczności była dla niego uwielbieniem, a bez zamiłowania do siatkówki nie ma sensu wchodzić w zakładanie i prowadzenie klubu sportowego, oczywiście niekomercyjnego.

- Apeluję do wszystkich członków i założycieli KS Volley Radomsko o to, aby odpowiedzieli sobie na pytanie: czy będą w stanie na dłuższy czas zaangażować się w budowanie i rozwój klubu, bo często swoim słomianym zapałem oraz niespełnionymi ambicjami mogą popsuć coś, co już dobrze funkcjonuje. Prowadzenie klubu jest bardzo fajnym wyzwaniem dla ludzi, którym nie jest obojętny los lokalnej społeczności - oczekującej czegoś więcej, niż obecnie posiadają, oczekującej pracy zarządu poza podziałami politycznymi oraz społecznymi - zwrócił uwagę.

- Chciałbym wszystkim tym, którzy mi zaufali – partnerom, sponsorom, trenerom, zawodnikom i zawodniczkom, a przede wszystkim kibicom - podziękować, a zarazem przeprosić za nieskończony projekt Volley Radomsko - wskazał.

Kowalczyk w oświadczeniu wyraził nadzieję, że nowy zarząd z Arturem Waloszczykiem oraz Pawłem Kłodosem na czele, dalej poprowadzić będzie Volleya do sukcesów sportowych i organizacyjnych.

- Pragnę także podziękować Krzysztofowi Cieciórze oraz Mirosławowi Olszewskiemu za dotychczasową współpracę i życzyć im dalszej owocnej pracy na rzecz społeczności Volleya. Dziękuję Mirkowi Dratwińskiemu za fantastyczną współpracę. Mam nadzieję, że dalej będziemy realizować wspólne projekty - podkreślił.

- Składam serdeczne podziękowania za dotychczasową pracę i zaufanie. Deklaruję pomoc oraz przekazanie informacji odnośnie prowadzonych spraw w związku z działalnością klubu. Nie mówię do widzenia, mówię do zobaczenia. Było warto dla Was pracować - zakończył Kowalczyk.

Więcej o:
volley radomsko metrprim volley radomsko siatkówka siatkówka radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE