Trzecie miejsce w kręglach dla samorządowców z Radomska

Ekipa samorządowców z Radomska zajęła trzecie miejsce w turnieju kręglarskim, inaugurującym XIII Spartakiadę Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego, który odbył się w Tomaszowie Mazowieckim.

Ekipa samorządowców z Radomska zajęła trzecie miejsce w turnieju kręglarskim, inaugurującym XIII Spartakiadę Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego, który odbył się w Tomaszowie Mazowieckim. Pomysłodawcą i organizatorem tej popularnej imprezy sportowo-rekreacyjnej jest Marek Mazur – Przewodniczący Sejmiku Województwa Łódzkiego.- Do sukcesu radomszczańskim samorządowców przyczyniła się Beata Pokora, która wygrała rywalizację wśród kobiet, pokonując Agatę Wojtanię z powiatu piotrkowskiego praz Ilonę Rafalską reprezentującą Sejmik Województwa Łódzkiego. Indywidualnie spartakiadę wygrał Czesław Kowalczyk z powiatu piotrkowskiego, który wyprzedził dwóch reprezentantów gospodarzy -  mówi rzecznik Sejmiku Wojewódzkiego Rafał Jaśkowski. Najlepszą drużyną okazał się jednak powiat tomaszowski, przed powiatem piotrkowskim i drużyną samorządowców z powiatu radomszczańskiego. Warto przypomnieć że powiat radomszczański broni tytułu sprzed roku.

 

W 2011 roku samorządowcy z Radomska wygrali drużynowo XII Spartakiadę Władz Samorządowych Województwa Łódzkiego. Kolejna konkurencja w ramach spartakiady zostanie rozegrana 23 marca 2012 w Głownie. Tym razem samorządowcy zmierzą się w turnieju piłki nożnej halowej.

Więcej o:
powiat radomszczański spartakiada samorządowców kręgle radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE