Trzecia fala koronawirusa dotarła do szpitala w Radomsku. Od poniedziałku zmiany w płatnych badaniach w kierunku SARS-COV-2

Trzecia fala koronawirusa dotarła do szpitala w Radomsku. Od poniedziałku zmiany w płatnych badaniach w kierunku SARS-COV-2

Trzecia fala pandemii dotarła także do Szpitala Powiatowego w Radomsku. Jak czytamy w komunikacie szpitala - wszystkie miejsca dla pacjentów są już zapełnione. A chorych nadal przybywa...

- Dla personelu oddziałów covidowych to czas pełnego wysiłku, poświęcenia i trudu. Wszystkie miejsca we wskazanych jednostkach są już zapełnione. A chorych nadal przybywa. Udało nam się do „covid” przywyknąć, nauczyć się z nim żyć. Z jednej strony szanować i respektować, a z drugiej strony wyzbyć się paraliżującego strachu. Ale nadal to od nas zależy w jakim kierunku ta pandemia będzie podążała. Uważajmy na siebie i innych. Stosujmy maseczki, dystans i dezynfekcję. Dbajmy o swoich najbliższych – czytamy w komunikacie prasowym Szpitala Powiatowego w Radomsku.

Ze względu na dynamiczną sytuację epidemiologiczną dyrekcja szpitala zmodyfikowała warunki wykonywania płatnych badań w kierunku wirusa SARS-COV-2.

Od 15 marca 2021 zmiany będą obejmować następujące aspekty:

- Wykonywanie badań płatnych dla grup pracowniczych (badania dla pracowników zakładów pracy) będą odbywać się po wcześniejszym ustaleniu terminu badania a także po uzyskaniu zgody Dyrekcji placówki lub/ i Kierownika Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej.

- Ilość wykonywanych badań płatnych może zostać ograniczona w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną (koniecznością zabezpieczenia badań dla pacjentów placówki) lub brakiem dostępności odczynników laboratoryjnych.

- Rejestracja na badanie płatne będzie dodatkowo możliwa codziennie od godziny 8.00 do 16.00 po numerem telefonu: 535-588-310.

Więcej o:
radomsko szpital radomsko koronawirus pandemia badania covid trzecia fala koronawirusa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE