Trwają zapisy do Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Wiem więcej"

Do 30 września trwają zapisy do Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Wiem więcej”. Seniorzy, którzy chcieliby zostać studentami, mogą się zgłaszać w poniedziałki i środy do Galerii Muzeum w godz. 10–12.

Do 30 września trwają zapisy do Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Wiem więcej”. Seniorzy, którzy chcieliby zostać studentami, mogą się zgłaszać w poniedziałki i środy do Galerii Muzeum w godzinach 10.00 – 12.00.

Studentem Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Wiem Więcej” mogą zostać wszyscy, którzy chcą ciekawie i aktywnie spędzać wolny czas, rozwijać i pogłębiać wiedzę z różnych dziedzin, a także aktywnie uczestniczyć w życiu Radomska.

 

- Proponujemy niezwykle ciekawe zajęcia w formie wykładów, seminariów, ćwiczeń i warsztatów w trzech obszarach: edukacyjnym, integracyjnym i prozdrowotnym. Każdy może u nas rozwijać swoje pasje i doskonalić umiejętności. Proponowany seniorom program jest bardzo bogaty, a zajęcia cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Od wykładów z religioznawstwa, kulturoznawstwa i historii, poprzez zajęcia z języka niemieckiego i angielskiego, warsztaty komputerowe i zajęcia z psychologii i literatury, cykliczne spotkania z lekarzem, ćwiczenia ruchowe jak nauka pływania, gimnastyka w wodzie i na sali, taniec towarzyski, samoobrona, aż po zajęcia z masażu i relaks w saunie. – mówi Anna Kapuściarek, Prezes RUTW „Wiem więcej”.

 

Radomszczański Uniwersytet Trzeciego Wieku „Wiem więcej” w ostatnim czasie uzyskał patronat naukowy dwóch uczelni – Politechniki Łódzkiej i Politechniki Częstochowskiej.

 

- Dostaliśmy także zaproszenie i braliśmy aktywny udział w Forum Trzeciego Wieku na Forum Ekonomicznym w Krynicy. Najbliższym naszym celem jest poddanie się standaryzacji i zdobycie złotego certyfikatu przyznawanego Stowarzyszeniom Trzeciego Wieku, aby zostać profesjonalnym UTW, działać zgodnie z wyznaczonymi standardami, być wiarygodnym i solidnym partnerem. – dodaje Anna Kapuściarek

Więcej o:
uniwersytet trzeciego wieku seniorzy rekrutacja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE