Trwają zaawansowane prace na ul. Łokietka. Remontowane są również sąsiednie drogi i chodniki

Trwają zaawansowane prace na ul. Łokietka. Remontowane są również sąsiednie drogi i chodniki Fot. Radomsko Miasto Otwarte

Prace na ul. Łokietka są już zaawansowane. Sąsiednie drogi i chodniki też się zmieniają. We wtorek teren budowy wizytowali przedstawiciele urzędu miasta m. in. prezydent Jarosław Ferenc, Monika Andrysiak, Krzysztof Górnik prezes Radomszczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Na ul. Krzywoustego powstał chodnik i oświetlenie, do wysokości bloku Jagiellońska 55a wykonano nową nakładkę asfaltową, a tuż obok, na ul. Łokietka trwają zaawansowane prace przy jej rozbudowie. Położony został kanał deszczowy, powstaje jezdnia o szerokości 6 m, chodniki po obu stronach, ścieżka rowerowa i nowe oświetlenie. Prace idą pełną parą i z każdym dniem widać zmiany.
 
Postępowi prac przyglądał się prezydent Jarosław Ferenc wraz z zastępcą Moniką Andrysiak oraz prezesem Radomszczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Krzysztofem Górnikiem, który wspomniał, że mieszkańcy okolicznych bloków z zadowoleniem patrzą na realizowane na osiedlu inwestycje prowadzone przez miasto i RSM.
Więcej o:
drogi chodniki Łokietka Krzywoustego
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE