Trwa zacięta batalia o tytuł Wpływowej Kobiety Radomska

9 nominacji do tytułu Wpływowej Kobiety Roku - poznaj radomszczanki, które według czytelników Radomsko24.pl zasługują na ten tytuł i zagłosuj! Nominowane do prestiżowego tytułu... ››

9 nominacji do tytułu Wpływowej Kobiety Roku - poznaj radomszczanki, które według czytelników Radomsko24.pl zasługują na ten tytuł i zagłosuj!

 

 

 


Nominowane do prestiżowego tytułu "Najbardziej Wpływowej Kobiety Roku" zostały:

 

Andżelika Chodorek

Uzasadnienie Internautów: "Radomszczanka o wielkim sercu, zawsze niesie pomoc bez względu na okoliczności. Nie boi się wyzwań, jest kompetentna, ambitna i skuteczna. Jednocześnie jest wrażliwa i otwarta na problemy otaczającego nas świata - zwierząt i ludzi.
Jest konstruktywnie uparta, potrafi walczyć do końca i zjednywać sobie ludzi."


Ewa Drzazga

Uzasadnienie Internautów: "Jest radną miasta, prowadzi własną działalność gospodarczą, pomaga ludziom potrzebującym, każdemu kto przyjdzie w sprawie osobistej oraz w razie problemów jakie robią nasi " kochani " urzędnicy w starostwie i urzędzie miasta."


Anna Frączyk

Uzasadnienie Internautów: "A ja proponuję Annę Frączyk - redaktor naczelną telewizji NTL. Tak naprawdę to oni mają olbrzymi wpływ nie tylko na polityków ale i na to co i jak ludzie myślą."


Elżbieta Kwiatkowska

Uzasadnienie Internautów: "Moją kandydatką jest dyrektor MDK p.Kwiatkowska. To dzięki jej pasji MDK rozwija się coraz lepiej . Mamy wspaniałą scenę teatralną, jedyną w mieście (jednostki kulturalne i urzędy) windę, oraz w planach rozwój kina. To jest Kobieta Roku."


Małgorzata Lewandowska

Uzasadnienie Internautów: "Radna Miasta Radomska, Prezes radomszczańskiego PCK, nauczyciel ZSDiOŚ." "Społecznik, działacz charytatywny, aktywność - chyba o to tak naprawdę w tym rankingu chodzi!"


Anna Milczanowska

Uzasadnienie Internautów: "To kobieta, która pokazała jak mądrze, odpowiedzialnie i efektywnie zarządzać Miastem. Dzięki jej uporowi i pracowitości widzimy już efekty tej pracy. To wspaniały menedżer , a jednocześnie ciepły i cudowny człowiek. Prowadząc Miasto twardą ręką nie zapomina jednak o tych najsłabszych i najbiedniejszych,którzy zawsze zostaną wysłuchani i wspomożeni.
Twarda kobieta na trudne czasy - Milczanowska."


Wioletta Pal

Uzasadnienie Internautów: "Moim zdaniem Wioletta Pal - działa dosyć dyskretnie, ale ma bardzo duży wpływ na to co się dzieje w mieście." "Kobieta stanowcza, merytoryczna i konsekwentna w działaniu."


Edyta Sapis

Uzasadnienie Internautów: "Kobieta wie czego chce, ma liczne kontakty, jest osobą kreatywną, przyszłościową, zorganizowała fajną akcję sadzenia drzewek, zabrała biedne dzieci na narty. Mój głos na panią radną!"


Dominika Szwed-Kipigroch

Uzasadnienie Internautów: "Kieruje 700-osobową organizacją młodzieżową i świetnie daje sobie z tym radę. Młoda, wykształcona, ładna, komunikatywna, dobra menedżerka."


 

Weź udział w plebiscycie - zagłosuj!

Zapraszamy do głosowania - wystarczy, że pod sylwetką Waszej kandydatki klikniecie w przycisk "OK"! Glosować możecie do 15 marca do 23.59!

 

ZAGŁOSUJ NA WPŁYWOWĄ KOBIETĘ RADOMSKA

 

Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

Więcej o:
wpływowa kobieta plebiscyt głosowanie nominacje
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE