Trwa spartakiada świetlic Ośrodka Wspierania Rodziny

Rzuty do kosza, do ściany punktowej czy kółkami ringo, to tylko niektóre z konkurencji spartakiady świetlic OWR. Spartakiada podzielona jest na dwie rundy. Pierwsza z nich startuje już 5 listopada.

Dzieciaki ze świetlicy z ul Kościuszki 12a, podczas jednej z konkurencjiRzuty do kosza, do ściany punktowej czy kółkami ringo, to tylko niektóre z konkurencji spartakiady świetlic OWR. Spartakiada podzielona jest na dwie rundy. Pierwsza z nich wystartowała 5 listopada.

Celem spartakiady, którą OWR organizuje wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, jest sportowa rywalizacja, propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, a także integracja dzieci i młodzieży. W imprezie biorą udział dziewczęta i chłopcy uczęszczający na zajęcia do naszych świetlic. Łącznie szacujemy, że w spartakiadzie weźmie udział ok. 200 dzieciaków.

Wśród konkurencji znajdują się: rzuty do kosza, rzutki, rzuty woreczkami do maty i ściany punktowej oraz rzuty kółkami ringo do celu. W każdej konkurencji startuje po 5 osób. We wszystkich wymienionych grach i konkursach uczestnicy zdobywają  punkty. Suma zdobytych punktów decyduje o końcowej kolejności spartakiady.

Za zajęcie miejsc I-III świetlice otrzymają puchary i pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy biorący udział w zawodach otrzymają dyplomy za uczestnictwo oraz słodycze.  Druga runda spartakiady zaplanowana jest na styczeń 2013 roku.

W spartakiadzie bierze udział 7. świetlic Ośrodka Wspierania Rodziny z ulic: Kościuszki, Konopnickiej, Reja, św. Rozalii, M. Darbowskiej, Strażackiej oraz Strażackiej.

Więcej o:
ośrodek wspierania rodziny owr owr radomsko klub młodziaka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE