Trwa ogólnopolski turniej piłki nożnej „Mikołajkowy EsBank CUP”

Trwa ogólnopolski turniej piłki nożnej „Mikołajkowy EsBank CUP”

X edycja turnieju ma nową formułę rozgrywek, którą przygotował RAP Radomsko. W pierwszy weekend turnieju, czyli 7-8 grudnia zmagania odbyły się w Hali Miejskiej w Radomsku, przy ul. Św. Jadwigi. W drugim tygodniu turnieju rywalizacja przeniesie się do Hali Powiatowej, gdzie w sobotę 14 grudnia zobaczymy w akcji dzieci z rocznika 2010. A w niedzielę 15 grudnia, zagrają dzieci z rocznika 2012.

Do gry zaproszone są 4 kluby, które tworzą 8 drużyn. Trener danego zespołu może zabrać ze sobą nawet 20 zawodników. Grające dwie drużyny klubu zbierają punkty i gole dla siebie nawzajem, co pozwala na koniec sprecyzować ostateczną klasyfikację turnieju.

Pierwszy weekend turnieju, to zmagania w Hali Miejskiej w Radomsku, przy ul. Św. Jadwigi. W sobotę, 7 grudnia, grali chłopcy z kategorii U-11, z rocznika 2009. Najlepszym klubem okazał się RAP Radomsko. Podopieczni trenera Sebastiana Smolarka okazali się lepsi od: Akademia Piłkarskiej Widzew Łódź Brzeziny, Concordii Piotrków Trybunalski i Sportowej Częstochowy.

W niedzielę, 8 grudnia, rywalizowali chłopcy z kategorii U-9, czyli rocznika 2011. Najlepszymi ponownie okazali się zawodnicy RAP Radomsko. Podopieczni trenera Marka Woźniaka wyprzedzili Victorię Częstochowa, UKS Mazovię Tomaszów Mazowiecki i Metalowiec Łódź.

W drugim tygodniu turnieju rywalizacja przeniesie się do Hali Powiatowej, gdzie w sobotę 14 grudnia zobaczymy w akcji dzieci z rocznika 2010. Zagrają RAP Radomsko, Metalowiec Łódź, Widzew Łódź, Mazovia Tomaszów Maz.

Natomiast w niedzielę 15 grudnia, zagrają dzieci z rocznika 2012. Będzie RAP Radomsko, Raków Częstochowa, TMF Tomaszów Mazowiecki i Junior Kleszczów.

Turniej zamkną zmagania dzieci z rocznika 2013. Zagrają RAP Radomsko, Raków Częstochowa, UKS Gmina Rozprza i TMF Tomaszów Mazowiecki.

Dla każdego zawodnika przewidziane są medale i mikołajkowe upominki. A dla zwycięskiego klubu puchar.

Więcej o:
rap radomsko turniej piłki nożnej radomsko miejska hala sportowa radomsko powiatowa hala sportowa radomsko turniej radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE