Trwa konkurs fotograficzny "Odkrywaj i promuj Powiat Radomszczański"

Trwa konkurs fotograficzny

Kolejny miesiąc Ogólnopolskiego konkursu fotograficznego "Odkrywaj i promuj Powiatu Radomszczański" za nami. Z sześciu zaprezentowanych zdjęć internauci wybrali zwycięskie - jedno. Które?

W czwartym miesiącu konkursu zwyciężyło zdjęcie Wiesława Domagały przedstawiające "Cross Maraton na Pilicy w Przedborzu". Oddano na nie 35 głosów. I to właśnie ta fotografia zawiśnie w galerii Starostwa Powiatowego oraz znajdzie się na magnesach promujących Powiat Radomszczański.

Na drugim miejscu (27 głosów) znalazło się zdjęcie "Sarny w Woli Blakowej" wykonane przez Kamilę Saternus. Trzecie miejsce zajęła Natalia Bartnik ze zdjęciem "Staw w Strzałkowie".

- Pamiętajcie, że konkurs trwa do końca roku i zachęcamy do nadsyłania zdjęć na konkurs@radomszczański.pl. Zdjęcia muszą spełniać następujące warunki: rozdzielczość min. 2400x1600, 300 dpi, format JPG. Można nadesłać do 4 fotografii w każdym miesiącu wykonanych tylko na terenie powiatu radomszczańskiego w poniższych kategoriach: pejzaż, architektura i zabytki oraz flora i fauna. Przypominamy, że każde przesłane zdjęcie powinno być opatrzone: imieniem i nazwiskiem autora, numerem zdjęcia według wzoru, miejsca: imię nazwisko_numer_ opis, gdzie zostało wykonane -  zachęca do udziału w konkursie Justyna Tarnacka-Makowska z Biura Rzecznika Prasowego i Promocji Powiatu Radomszczańskiego.

Wśród wcześniejszych zwycięzców znalazło się zdjęcie: Tomasza Kolmasiaka, przedstawiające kapliczkę krzyżową z 1946 r. na polach pod Krzętowem (gm. Wielgomłyny), zimowa sceneria lasów na Ewinie, której autorem jest Wiesław Kuc oraz Wiesława Domagały "Pilica z prawym dopływem Czarnej Włoszczowskiej".

Więcej o:
konkurs radomsko konkurs fotograficzny powiat radomszczański
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE