Trwa frezowanie nawierzchni ul. Piastowskiej w Radomsku

Fot. Wojciech Bojdo

Zgodnie z zapowiedzią, we wtorek (14 listopada 2023 r.) rozpoczął się drugi etap remontu ul. Piastowskiej w Radomsku. Wykonywane jest frezowanie nawierzchni drogi.

W ramach pierwszego etapu inwestycji wymienione zostały krawężniki w rejonie skrzyżowania z ulicą Tysiąclecia oraz nawierzchnia chodnika wzdłuż posesji nr 3 i 5.

- Od wtorku 14 listopada 2023 r. przystępujemy do kolejnego etapu prac, którego celem będzie sfrezowanie bitumicznej nawierzchni jezdni na ulicy Piastowskiej na długości 530 metrów (od posesji nr 3 do posesji/bloku nr 14). W trakcie prac konieczne będzie czasowe zwężenie jezdni. Prace te potrwają około 3 dni i będą prowadzone w godzinach poza szczytem komunikacyjnym (późne godziny popołudniowe i wieczorne). Za powstałe w tym czasie utrudnienia komunikacyjne – przepraszamy! – czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Radomsku.

Urzędnicy zwracają się z apelem do właścicieli pojazdów parkujących na pasie postojowym na ulicy Piastowskiej przy blokach nr 9, 11, 13 i 15 oraz na pasie postojowym przy pawilonach handlowych (naprzeciw siedziby Radomszczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej) o usunięcie swoich pojazdów z wymienionych miejsc począwszy od dnia 15 listopada do zakończenia przebudowy ulicy. Umożliwi to sprawne przeprowadzenie remontu nie tylko samej bitumicznej nawierzchni jezdni, ale także pasa postojowego.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko ulica piastowska remont ulicy piastowskiej utrudnienia komunikacyjne organizacja ruchu inwestycja frezowanie nawierzchni
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE