Trener Paweł Ściebura żegna się z RKS Radomsko

Trener Paweł Ściebura żegna się z RKS Radomsko Fot. Trener Paweł Ściebura (w środku) z zawodnikami Wiktorem Śmiegielskim i Kacprem Kokoszczykiem

Paweł Ściebura odchodzi z RKS Radomsko. Klub poinformował o tym w poniedziałek wieczorem (19 czerwca) na swoim profilu na Facebooku.

Paweł Ściebura drużynę RKS Radomsko objął we wrześniu 2021 roku po odejściu trenera Roberta Szwarca. Za jego kadencji w Radomsku drużyna RKS-u zdobyła w sezonie 2021/2022 Wojewódzki Puchar Polski wygrywając po rzutach karnych z Widzewem II Łódź. Drużyna w tamtym sezonie zajęła drugie miejsce w rozgrywkach IV ligi, a teraz zakończy najprawdopodobniej na miejscu trzecim.

- Praca jaka została przez niego wykonana w Radomsku została dostrzeżona przez jeden z najpopularniejszych polskich klubów. Pan Paweł Ściebura właśnie rozpoczął pracę w nowym klubie, gdzie będzie asystentem pierwszego trenera. Trenerze dziękujemy za wszystko co zrobiłeś dla naszego RKS-u i życzymy i powodzenia w nowym zespole. Pamiętaj, że jesteś u nas na stadionie zawsze mile widziany – czytamy we wpisie na Facebooku RKS Radomsko.

- To była trudna decyzja dla mnie, ponieważ czas jaki spędziłem w Radomsku dał mi mnóstwo satysfakcji. Chciałbym podziękować wszystkim którzy mnie i zespół wspierali nie sposób wymienić wszystkich. Dwa lata pracy ze świetną i wyjątkową grupą zawodników dały mi mnóstwo radości. Cieszę się że drużyna się rozwijała i dała tyle radości kibicom, grając atrakcyjny football. Nie mówię do widzenia lecz do zobaczenia bo czuję że RKS to miejsce gdzie zawsze będę chciał wracać - skomentował swoje odejście trener Ściebura. 

Nazwisko nowego trenera RKS Radosmko poznamy wkrótce.

Więcej o:
rks rks radomsko sparing rks radomsko kibice rks kibice rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE