Trend naturalny we wnętrzach? Czemu nie. Szkolenie 24 lipca

Trend naturalny we wnętrzach? Czemu nie. Szkolenie 24 lipca Fot. Pfleiderer

Powrót do natury coraz wyraźniej widać w aranżacji wnętrz. Ciepły i przytulny klimat jaki wytwarza we wnętrzach trend naturalny, daje chwilę wytchnienia, relaksu i odpoczynku, po ciężkim dniu. Jak jednak umiejętnie skomponować barwę, strukturę np. płyt meblowych we wnętrzu, żeby czuć się w nim komfortowo. Wątpliwości można rozwiać w czasie bezpłatnego webinaru 24 lipca.

Z jakimi elementami kojarzy się natura? Specjaliści od designu nie mają wątpliwości, że rok 2020 będzie należał do trendu naturalnego w aranżacji wnętrz. Firma Pfleiderer wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom stworzyła kolekcję dekorów Trendbook 2020. W kolekcji płyt, nie brakuje odnośników do natury. Różne odcienie brązów, od czekolady po kawę z mlekiem, czy beże.

Modne dekory na 2020 rok idące w stronę ziemi, ale też drewno o miodowych i jasnych wybarwieniach, mają stworzyć przytulne wnętrze, do którego zawsze chce się wracać.

Tajniki trendu naturalnego, inspiracje ciekawymi dekorami. To wszystko wyjaśnią profesjonaliści w czasie szkolenia online Porozmawiajmy o Trendzie Naturalnym- Trendbook 2020.

Webinar odbędzie się 24 lipca w godz. 11.00-11.45.

https://infopfleiderer.com/webinar/H/Porozmawiajmy-o-Trendzie-Naturalnym--Trendbook-2020?uid=bb328ada

Firma Korner, która jest partnerem handlowym Pfleiderer, zaprasza do rejestracji i wzięcia udziału w szkoleniu.

Więcej o:
korner strzałków radomsko płyty blaty szkolenie online pfleiderer
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE