Trail Kamieńsk. Pozostał niespełna miesiąc do startu

Trail Kamieńsk. Pozostał niespełna miesiąc do startu

Zimowa odsłona biegu na Górze Kamieńskiej, zaplanowana jest na 5 lutego. Do zawodów zgłosiło się już ponad 300 zawodników, którzy wystartują na jednym z dwóch dystansów: 6 km i 30 km.

Trail Kamieńsk od samego początku zgodnie z założeniami organizatorów miał być swojego rodzaju łącznikiem między biegami ulicznymi, a tymi rozgrywanymi w górach. Dlatego m.in. w tym sezonie na stronie zawodów można znaleźć porady doświadczonych „ultrasów”, którzy dzielą się swoim doświadczeniem w tego typu zawodach.

W programie imprezy znajdują się dwa dystanse: 6 km i 30 km z sumą przewyższeń odpowiednio +/- 240 m i +/- 610 m,  które jednym dają możliwość spróbowania biegów górskich, a dla drugich są możliwością sprawdzenia swojej formy przed nadchodzącym sezonem. Przypominamy, że na dłuższym dystansie limit wynosi 300 uczestników, a na krótkim limit został już osiągnięty, ale zapisy zostaną wznowione 11 lutego o godzinie 20.00.

Organizatorem zawodów jest stowarzyszenie Bądź Aktywny, a współorganizatorem OSIR Góra Kamieńsk oraz Starostwo Powiatowe w Radomsku. Szczegóły dotyczące imprezy dostępne są na stronie www.ultrakamiensk.pl. Na tej stronie także zapisy.

 

Więcej o:
trial kamieńsk góra kamieńska bieg trial kamieńsk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE