Tomasz Mazur, nauczyciel z I LO w Radomsku, nominowany do tytułu Nauczyciela Roku

Tomasz Mazur, nauczyciel z I LO w Radomsku, nominowany do tytułu Nauczyciela Roku

Tomasz Mazur, nauczyciel WOS-u i geografii w I Liceum Ogólnokształcącym w Radomsku, został jedną z 13 osób nominowanych do tytułu Nauczyciela Roku 2021. To niezwykle prestiżowa nagroda przyznawana za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie oświaty.

- Emocje, jakie temu towarzyszą, są trudne do opisania, więc dziś, wybaczcie, żeby nie pominąć nikogo, moje podziękowania będą bardziej ogólne. Najbardziej, tak, tu publicznie, chciałem podziękować mojej Mamie i Bratu Marek za... w s z y s t k o, wsparcie, wiarę i obecność i Wszystkim bliskim i przyjaciołom. Mama twierdzi, że fejsbuczek jej nie kręci, więc oznaczyć Jej nie mogę - napisał na swoim profilu na Facebooku. Podziękował również społecznościom wszystkich szkół, w których pracował od 2007 r.: PSP w Strzelcach Małych, PSP nr 4, PSP nr 7 i I LO w Radomsku.  

Zobacz też: Staszczyk niezależnie. Jeszcze w moim życiu nie pracowałem

Uroczysta gala przyznania tytułu Nauczyciela Roku odbędzie się 12 października na Zamku Królewskim w Warszawie. Konkurs organizowany jest przez redakcję „Głosu Nauczycielskiego” i Ministerstwo Edukacji Narodowej od 2002 r. Kandydatów zgłaszają uczniowie, rodzice, dyrektorzy, samorządy, organizacje społeczne oraz nauczyciele. Zgłaszani mogą być nauczyciele przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, oceniani nie tylko za wyniki nauczania, ale również za pozytywny wpływ wywierany na środowisko. 

- Dziękuję za wszystkie rekomendacje, za ciepłe słowa, za motywację, za każde z działań, akcji, wyjść, za każdą z debat, każdą symulację, happening, wycieczkę - na której nie było niczego i były też "dodatki", za inspiracje, rozmowy, lekcje, za to, że warto to robić - WAM WSZYSTKIM. To jest Wasz sukces, bez Was nie byłoby mnie w tym gronie  - dodaje nauczyciel z I LO. 

Więcej o:
Tomasz Mazur szkoły I LO licea nauczyciele edukacja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE