Tomasz Mazur, nauczyciel z I LO, po raz kolejny został laureatem ogólnopolskiego konkursu

Tomasz Mazur, nauczyciel z I LO, po raz kolejny został laureatem ogólnopolskiego konkursu Fot. Tomasz Mazur - archiwum prywatne

Pisaliśmy niedawno o sukcesie nauczyciela z I LO w Radomsku, Tomasza Mazura, w ogólnopolskim konkursie „Edukacja jutra”. Wczoraj dowiedzieliśmy się o jego kolejnym osiągnięciu – tym razem znalazł się on w zwycięskim gronie 10 najlepszych nauczycieli w konkursie organizowanym przez Narodowy Instytut Dziedzictwa.

Zadanie konkursowe polegało na przygotowaniu scenariusza lekcji o polskim dziedzictwie kulturowym. Chodziło o upowszechnianie wiedzy o polskiej kulturze i stworzeniu nowoczesnych materiałów dydaktycznych dla uczniów. Na konkurs wpłynęło aż 217 prac – jury zdecydowało o przyznaniu głównej nagrody (5 tys. złotych) 10 najlepszym scenariuszom. Wśród nagrodzonych znalazł się również Tomasz Mazur, nauczyciel geografii i WOS-u w I LO, ze swoją pracą „Siedem życzeń Lajkonika. Bogactwo kulturowe Polski”.

Zobacz także: Nauczyciel z I LO laureatem ogólnopolskiego konkursu

- Scenariusz lekcji spełniający marzenia o podróżach po najpiękniejszych zakątkach Polski. Dzięki wykorzystanym nowym technologiom, zastosowanym aplikacjom (Padlet, Whatsup, Jamboard, Prezi i innym) taka podróż staje się dostępna dla każdego i możliwa bez wychodzenia z domu – napisało jury w swoim uzasadnieniu.

Więcej o:
tomasz Mazur liceum radomsko licea nauczyciele edukacja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE