Tomasz Kowalski mistrzem Powiatu Radomszczańskiego w Squashu

Tomasz Kowalski mistrzem Powiatu Radomszczańskiego w Squashu Fot. Starostwo Powiatowe

Po niezwykle emocjonującym, stojącym na wysokim poziomie technicznym pojedynku Mistrzem Powiatu Radomszczańskiego w Squashu został Tomasz Kowalski, pokonując w finałowym meczu Szymona Lewandowskiego 3:2. III miejsce zajął Grzegorz Ciesielski.

Turniejowe zmagania w ramach Mistrzostw Powiatu Radomszczańskiego w Squashu trwały od 22 do 24 października na korcie w Powiatowej Hali Sportowej w Radomsku.

Była to kolejna odsłona wydarzenia odbywającego się cyklicznie począwszy od 2017 roku i pierwsza, której organizatorem był Radomszczański Klub Squasha RAKS.

Wzięło w nich udział 20 zawodników, a mecze rozegrane były systemem bo5 (do 3 wygranych setów). Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowym medal i koszulką sportową, a także mógł wziąć udział w losowaniu nagród (m.in. profesjonalnej rakieta do squasha).

Zwycięzcom nagrody wręczała wicestarosta Powiatu Radomszczańskiego Małgorzata Lewandowska.

Patronat Honorowy nad turniejem objęła Starosta Powiatu Radomszczańskiego Beata Pokora. Wydarzenie zostało dofinansowane z budżetu Powiatu Radomszczańskiego w ramach procedury tzw. „małych grantów”.

Więcej o:
squash turnej w squash powiat radomszczański
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE