To nie tylko jest dla mnie praca

To nie tylko jest dla mnie praca Fot. M. Kołaczkowski

Następne międzynarodowe wokalne sukcesy podopiecznych Violetty Ojrzyńskiej - instruktor śpiewu oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach. Tym razem na Festiwalu Riga Symphony.

- To nie podlega dyskusji, że potrafisz dostrzec u młodych ludzi i wykrzesać iskrę talentu w nich i przekuć to w sukces – zauważa Irek Staszczyk, autor programu.

- Mam wielka nadzieję, że jest tak jak mówisz. To jest nie tylko dla mnie praca, ale relacja z młodym człowiekiem. Przy odrobinie wysiłku każdej ze stron, budują się relacje, które łączą nas na długie lata. Interpretacja piosenki wymaga, aby sięgnąć głębiej do swoich uczuć. Ja dużo wiem o swoich podopiecznych – komentuje Violetta Ojrzyńska, instruktor śpiewu oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach. 

Z sukcesem z Festiwalu Riga Symphony wróciła Kornelia Woźniak podopieczna Violetty Ojrzyńskej, która w finale rywalizowała ze 130 wykonawcami.

- Trema troszeczkę była. Tak jak zawsze. Stojąc na scenie zamykam oczy i oddaje emocje widzom. Zamykam się w swoim świecie i skupiam się, to mi pomaga - opowiada Kornelia Woźniak.

W poniedziałek 29 stycznia rozmowa w programie „W Temacie” z Violletą Ojrzyńską i Kornelią Woźniak. Premiera godzina 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube

Więcej o:
w temacie irek staszczyk violetta ojrzyńska kornelia woźniak
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE