Tenisowe zmagania zakończone

Aż 42 zawodników wzięło udział w ósmej edycji Turnieju Tenisa o Puchar Prezesa ESBANKU Banku Spółdzielczego. Odbył się on w dniach 3-4 września na kortach tenisowych MOSiR w Radomsku.... ››

TURNIEJ TENISA O PUCHAR PREZESA ESBANKU BANKU SPÓŁDZIELCZEGOAż 42 zawodników wzięło udział w ósmej edycji Turnieju Tenisa o Puchar Prezesa ESBANKU Banku Spółdzielczego. Odbył się on w dniach 3-4 września na kortach tenisowych MOSiR w Radomsku.

Tenisiści przyjechali do Radomska m.in. z Warszawy, Zduńskiej Woli, Sieradza, Skarżyska Kamiennej, Ostrowca Świętokrzyskiego i Częstochowy. Rywalizowali w pięciu kategoriach.

W grze pojedynczej mężczyzn  w kategorii Open zwycięzcą został Piotr Jaros, który pokonał Pawła Lewandowskiego 6:1, 6:1. W kategorii +45 najlepszy okazał się Arkadiusz Wojtala, który pokonał Leszka Naskręckiego 2:6, 6:2, 6:4.
W grze podwójnej (kategoria Open) Andrzej Moczek i Leszek Naskręcki pokonali Arkadiusza Rezlera i Włodzimierza Boronia 6:1, 6:1.
W turnieju kobiet (gra pojedyncza) zwyciężyła Beata Borowy, która w finale pokonała Grażynę Wojtalę 6:4, 6:3. Debel kobiet zwyciężył duet Beata Borowy i Barbara Robaszek.