Tenisiści Valentyn i Janocha z brązowymi medalami mistrzostw LZS

Tenisiści Valentyn i Janocha z brązowymi medalami mistrzostw LZS Fot. UMLKS Radomsko

W stawce ponad 100 zawodników startujących w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego LZS w kategorii młodzików, kadetów i juniorów w Moszczenicy (6 maja), zaleźli się także tenisiści UMLKS Radomsko.

W zawodach startowało siedmiu zawodników UMLKS Radomsko. Nasi młodzi zawodnicy wywalczyli dwa brązowe medale. A konkretnie w grach deblowych młodzików: Aleksieiev Valentyn w parze z Konradem Kaniowskim (GUKS Gorzkowice) i w juniorach Szymon Janocha w parze z Kamilem Bożkiem (GUKS Gorzkowice).

W grach singlowych młodzików: Valentyn Aleksieiev zajął miejsca 5-6, Kamil Drożdż 9-12 i Marcel Hasikowski 13-16. Debel Kamil Drożdż-Marcel Hasikowski uplasowali się na 5. miejscu.

W kadetach: Dagmara Pioruńska zajęła miejsca 5-8, Hubert Flasza 5-6, Jan Rembiasz 9-12 , oraz debel Hubert Flasza-Jan Rembiasz 4. miejsce.

W singlu juniorów Janocha Szymon miejsce 5-6.

- Ogólnie jestem zadowolony z postawy młodych zawodników choć mogło być jeszcze lepiej, kilka 4 i 5 miejsc. Jednak konkurencja była naprawdę mocna – podsumował zawody trener Jacek Kawka.