Tenisiści UMLKS Radomsko zakończyli I rundę

Tenisiści UMLKS Radomsko zakończyli I rundę Fot. UMLKS

Tenisiści UMLKS Radomsko zakończyli I rundę gier w III lidze. Trener Jacek Kawka podkreśla, że drużyna wykonała założone cele i awansowała do finałowej szóstki rozgrywek.

W niedzielę 4 grudnia tenisiści UMLKS rozegrali ostatni mecz I rundy. W radomszczańskiej hali MOSiR przy ul. Kościuszki 3, po bardzo zaciętym spotkaniu zremisowali 5:5 z Księżakiem Łowicz. Punkty zdobyli: Paweł Kozera (2), Bartek Molka (1,5), Bogdan Kokosiński (1) i Irek Grodek (0,5).

Po pierwszej rundzie w III lidze, zawodnicy UMLKS zajmują 3. miejsce w tabeli z 13 punktami na koncie. Druga runda rozpocznie się w 2023 roku.

- Na podsumowanie rundy przyjdzie czas, bo kilka zespołów ma jeszcze do rozegrania parę spotkań. Już mogę powiedzieć, że wykonaliśmy założone cele. W III lidze był to awans do finałowej szóstki, a to już mamy pewne. Z kolei młodzi zawodnicy zdobywają ogranie i doświadczenie stale robią postępy co bardzo cieszy. Jesteśmy zdecydowanie najmłodszą drużyną w lidze – powiedział trener Jacek Kawka.

Drużyna rezerw ulega MULKS Piotrków Tryb 3:7. Punkty zdobyli: Jakub Szwedzik i Szymon Janocha po 1,5. Zespół rezerw zajmuje ostatnie miejsce w tabeli.

Więcej o:
umlks radomsko tenis radomsko jacek kawka tenis umlks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE