Tenisiści UMLKS Radomsko grali o ligowe punkty

Tenisiści UMLKS Radomsko grali o ligowe punkty Fot. UMLKS Radomsko

Kolejne mecze ligowe mają na swoim koncie zawodniczki i zawodnicy UMLKS Radomsko.

Najpierw o drugoligowych tenisistkach UMLKS Radomsko. Niestety nasze panie przegrały ligowy mecz w Łobudzicach (12 grudnia) z miejscowym Kusym 6:4. W tym spotkaniu punkty wywalczyły Aleksandra Niemiec 2, Dominika Pluta 1,5 oraz Patrycja Mazurek 0,5. Tenisistki zakończyły pierwszą rundę na trzecim miejscu w tabeli. Trzecia w rankingu po rundzie jest Aleksandra Niemiec, a zdaniem trenera Jacka Kawki, jest to znakomity wynik.

Jeszcze jedna informacja o występach zawodniczek UMLKS. W I WTK w Łodzi juniorek i juniorów na miejscach 9-12 uplasowała się Kinga Więcławska.

Teraz tenisiści UMLKS Radomsko. W sobotę 12 grudnia, zremisowali we własnej hali z z rezerwą pierwszoligowego Startu Zduńska Wola 5:5. Dzień później rozgromili na wyjeździe Księżaka Łowicz 8:2 Punkty w tych spotkaniach zdobyli: Paweł Kozera i Bogdan Kokosinski po 4,5 i Bartek Molka 2,5 i Ireneusz Grodek 1,5 pkt. Z kolei w I WTK, Sebastian Musiał uplasował się na miejscach 21-24.

- Jestem bardzo zadowolony z postawy trzecioligowców. Punkty te dały nam założony cel utrzymania w lidze. Mamy zapewniony awans do finałowej szóstki po rundzie z bardzo małymi stratami do lidera UKS Agaris II Maków (2 punkty – red.) – mówi Jacek Kawka.

Więcej o:
umlks radomsko tenis umlks radomsko tenis radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE