Tenis stołowy. Porażka tenisistek i zwycięstwo tenisistów UMLKS Radomsko

Tenis stołowy. Porażka tenisistek i zwycięstwo tenisistów UMLKS Radomsko Fot. UMLKS Radomsko

W niedzielę 1 marca, kolejne ligowe spotkania rozegrali tenisiści i tenisistki UMLKS Radomsko.

Po sobotniej (29 lutego) porażce z Agarisem Maków 4:6, drugoligowe tenisistki UMLKS Radomsko uległy w niedzielę zespołowi Kusy Łobudzice 6:4. Punkty zdobyły Aleksandra Niemiec 2, Dominika Pluta 1 oraz Kinga Siemińska i Kinga Więcławska po 0,5.

- Bardzo udany weekend naszych drużyn. Mimo porażek, bardzo dobrze zagrały nasze dziewczęta, a szczególnie Ola Niemiec, która wygrała dwie gry z wyżej notowanymi zawodniczkami z Łobudzic. Szkoda że w tych meczach nie mogła zagrać Patrycja Mazurek bo wyniki byłyby z pewnością korzystniejsze – ocenia występ tenisistek, trener Jacek Kawka.

Z kolei po wygranej w sobotę z KTS Agrosad Sieradz 4:6, trzecioligowi tenisiści UMLKS Radomsko pewnie pokonali w niedzielę 1 marca, we własnej hali Księżaka Łowicz 9:1. Punktowali: Ireneusz Grodek, Bartek Molka i Tomasz Wrzalik po 2,5 oraz Bogdan Kokosiński 1,5.

- Bardzo dobrze z kolei zagrali nasi trzecioligowcy. Odnieśli pewne i zdecydowane zwycięstwo z Łowiczem. Kolejną szansę gry otrzymał nasz 10-latek, Sebastian Musiał i zdobył już drugi punkt w III lidze. Nasz zespół umocnił się zdecydowanie na 7. miejscu. Kwietniu zagramy ostatnie spotkanie w Bychlewie z Jutrzenką - podsumował występ trzecioligowców trener Kawka.
 
Zespół UMLKS II przegrał w Gorzkowicach z GUKS II 9:1. Punkt dla naszych rezerw zdobył Mateusz Musiał.

Więcej o:
umlks radomsko tenis umlks radomsko tenis radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE