Teleporady w Szpitalu Powiatowym w Radomsku już od wtorku!

Teleporady w Szpitalu Powiatowym w Radomsku już od wtorku! Fot. pixabay.com

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym i realizacją zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego od 17 marca 2020 r. Szpital Powiatowy w Radomsku wprowadza teleporady dla pacjentów poradni specjalistycznych.

Teleporady będą się odbywać zgodnie z harmonogramem pracy lekarzy pracujących w poradniach specjalistycznych. 
 
- Szanowni Państwo, to duże wyzwanie dla naszej placówki, zatem serdecznie prosimy o wyrozumiałość za ewentualne niedogodności a także możliwość na bieżąco udoskonalania tej usługi w kolejnych dniach – czytamy w komunikacie szpitala.
 
W przypadku Poradni Zdrowia Psychicznego, wizyta telefoniczna będzie odbywała się pod numerem telefonu : 44 685 47 87 w poniedziałek – w godz. 16.30 - 17.30 oraz w środę – w godz.10.30 - 11.30
 
W przypadku Poradni Onkologicznej, wizyta telefoniczna będzie odbywała się pod numerem telefonu: 668 917 681 we wtorek – w godz. 13.00 - 15.00 oraz w piątek – w godz. 13.00 - 15.00.
 
Skorzystać z teleporad mogą jedynie pacjenci już zdiagnozowani i kontynuujący opiekę w konkretnej poradni specjalistycznej, zgodnie z ustalonym planem leczenia
(wyznaczonym na dany dzień terminem) i stanem klinicznym.
 
Teleporady umożliwiają zabezpieczenie dużej części pacjentów bez konieczności wizyty w poradni przyszpitalnej.
 
Dzięki informatyzacji systemu opieki medycznej możliwe jest wystawianie też e-recepty i e-zwolnienia.
 
Telepoprady ograniczają ryzyko rozprzestrzenienia się koronawirusa zapewniając większe bezpieczeństwo pacjentom i personelowi medycznemu. Ułatwiają izolację osób, które mogą zarażać wirusem innych, rozwiewają obawy, jeśli sytuacja jest niegroźna a także skracają czas oczekiwania na wizytę u lekarzy.
 
Wykaz numerów telefonów, pod którymi udzielane będą teleporady zamieszczamy w załączonej grafice.
Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko teleporady szpital radomsko teleporady
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE