Teledysk zespołu HIT z Radomska można oglądać w TV DISCO

Od niedzieli, 2 grudnia w najbardziej tanecznym kanale w Polsce, TV DISCO, można oglądać teledysk do piosenki „Casablanca”, radomszczańskiego zespołu HIT.

Zespół HIT podczas kręcenia teledyskuOd  niedzieli, 2 grudnia w najbardziej tanecznym kanale w Polsce, TV DISCO, można oglądać teledysk do piosenki „Casablanca”,  radomszczańskiego zespołu HIT .

Premiera teledysku miała miejsce w programie Biesiadny Relaks. - Klip kręciliśmy w ośrodku agroturystycznym „Grobla” koło Bełchatowa i ma charakter promocyjny – mówi Przemysław Nowicki z zespołu HIT. Promowany teledysk to część większego projektu zespołu, nagrania w pełni profesjonalnej płyty, za którą odpowiedzialny jest jeden z członków zespołu Sebastian Skóra. - Propozycje do nagrania płyty typowo biesiadnej z coverami dostaliśmy od jednego z wydawnictw muzycznych – dodaje.   Cała płyta ma wyjść na wiosnę. Póki co jej tytuł owiany jest tajemnicą. Zespół zapowiada, że do tego czasu w TV DISCO pojawi się jeszcze kilka ich teledysków. – Jeden z nich będziemy kręcić niebawem w jednym z radomszczańskich lokali - zdradza Przemysław Nowicki.

Zespół HIT istnieje na muzycznym rynku od 1999 roku. Na swoim koncie ma występy z takimi artystami jak:  Milano, Kabart Masztalskich, Andrzej  Rosiewicz. Obecnie w skład zespołu wchodzi pięć osób.

TV DISCO, gdzie można oglądać teledysk, dostępna jest we wszystkich platformach cyfrowych w Polsce i liczących się sieciach kablowych.

Poniżej premierowy teledysk zespołu HIT - "Casablanca".

Więcej o:
zespoł hit promocja teledysk teledysk hit
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE