Tegoroczni pierwszoklasiści odebrali „Energetyczne Tornistry”

110 „Energetycznych Tornistrów” od PGE Dystrybucja S.A. trafiło dziś (27 sierpnia) do najmłodszych uczniów z terenu Radomska i powiatu radomszczańskiego.

110 „Energetycznych Tornistrów” od PGE Dystrybucja S.A.  trafiło dziś (27 sierpnia) do najmłodszych uczniów z terenu Radomska i powiatu radomszczańskiego.Już za parę dni pierwszoklasiści usłyszą swój pierwszy dzwonek, więc na pewno przyda im się wszystko to, co otrzymali wraz z „Energetycznym Tornistrem” podarowanym prze PGE Dystrybucja S.A.

Na przełomie sierpnia i września, prawie 3000 najmłodszych uczniów otrzyma od PGE Dystrybucja tornistry wyposażone w przybory szkolne i dobrą energię.

Spółka już po raz trzeci prowadzi na całym terenie swojego działania akcję „Energetyczny Tornister”. Inicjatywa ta realizowana jest we współpracy z ośrodkami pomocy społecznej oraz Fundację PGE – Energia z serca.

Spotkania z dziećmi oraz ich opiekunami odbyło się dziś przed południem w Urzędzie Miasta Radomska, a o godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym w Radomsku.

Przyszli uczniowie „Energetyczne Tornistry” otrzymali z rąk dyrektora generalnego firmy Stanisława Łęskiego oraz dyrektora rejonu energetycznego Piotrków Trybunalski Włodzimierza Kulisia. W urzędzie miasta wyprawkę szkolną wręczała także prezydent Anna Milczanowska, a w Starostwie Powiatowym starosta Andrzej Plutecki wraz z burmistrzem Kamieńska Bogdanem Pawłowskim oraz wójtem Gomunic Pawłem Olejniczakiem.W tornistrze znalazły się m.in. zeszyty, piórniki, farby, kredki, mazaki, bloki rysunkowe, kolorowy papier, klej, nożyczki, plastelinę, czyli wszystko czego potrzebuje prawdziwy uczeń.

Po wręczeniu tornistrów dzieci uczestniczyły w pogadance na temat bezpiecznego używania prądu, a także w quizie o energii.

Na koniec na najmłodszych uczniów czekał słodki poczęstunek.

kt 

Więcej o:
pge tornister energetyczny pierwszoklasisci
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE