Tedi Jones i poszukiwacze zaginionego miasta

Nowa propozycja dla najmłodszych radomszczańskich widzów.

MDK w Radomsku pamięta o swoich najmłodszych widzach i zaprasza ich na seans najowszego animowanego filmu przygodowego "Tedi Jones i poszukiwacze zaginionego miasta".

Tedi Stones od najmłodszych lat wyobrażał sobie, że jest poszukiwaczem skarbów. Pewien zbieg okoliczności sprawia, że poczciwy budowlaniec zostaje wzięty za profesora archeologii. Razem z piękną podróżniczką Sarą, postrzelonym Peruwiańczykiem Freddy'm, psem-łakomczuchem Jeffem i niemą papugą "Angry Birdem" Belzonim, wyrusza na poszukiwania Zaginionego Miasta Inków. Legenda głosi, że ukryto tam magicznego Złotego Bożka, który obdarza swego właściciela nieśmiertelnością. Tropem ekipy łowców przygód podąża czarny charakter Arnoldson, który jest agentem międzynarodowej szajki, parającej się nielegalnym handlem dziełami sztuki.


- Myślę, że z chęcią wybiorę się z synkiem i żoną do kina w MDK aby obejrzeć ten film. Po, wstawieniu nowoczesnego ekranu, nie robi mi już różnicy, czy na seans jadę do centrum Radomska czy wyjeżdżam do galerii w Piotrkowie lub Częstochowie - mówi Pan Tomasz, ojciec 9-letniego Mateuszka.

- Lubię oglądać różne bajki. Najchętniej oglądam wszystkie części Shreka na DVD. Może przygody Tediego będą, tak samo fajne jak zielonego ogra - mówi mały Mateusz.

Miejmy nadzieję, że możliwość obejrzenia wesołego, familijnego filmu przyciągnie widzów nie tylko z Radomska ale również pobliskich okolic.


Czas projekcji: 28 czerwca godz.16.00 i 18.00, 30 czerwca – 4  lipca godz. 16.00. Bilety: 12 zł (grupowe), 14 zł (ulgowe), 16 zł (normalne)

Więcej o:
tedi jones i poszukiwacze zaginionego miasta mdk radomsko mdk kino kino mdk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE