Teatralna uczta dla najmłodszych

W środę 2 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Radomsku dzieciaki miały prawdziwą teatralną ucztę. Do Radomska zawitał bowiem Nowy Teatr im. Stanisława Witkiewicza ze Słupska ze spektaklem... ››

W środę 2 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Radomsku dzieciaki miały prawdziwą teatralną ucztę. Do Radomska zawitał bowiem Nowy Teatr im. Stanisława Witkiewicza ze Słupska ze spektaklem "Awantura o Basię".

 

Pełne piosenek i zabawnych momentów przedstawienie wywołało szerokie uśmiechy na dziecięcych twarzach i sprawiło, że niejedna osoba stała się fanem teatru.

 

Po drugim spektaklu odbyło się podsumowanie działalności Szkolnych Kas Oszczędności funkcjonujących pod patronatem ESBANKU Banku Spółdzielczego, na którym obecni byli uczniowie osiemnastu szkół wraz z opiekunami. Podczas uroczystości przyznano tytuł Arcymistrza Oszczędzania, którym został Konrad Kotusiewicz z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Radomsku, a także nagrodzono siedemnastu Mistrzów Oszczędzania. Podziękowania trafiły także do wszystkich opiekunów SKO.

Więcej o:
teatr dzieci
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE