Teatr Źródło zaprasza na happening „Z Niepodległą w sercu!"

Teatr Źródło zaprasza na happening „Z Niepodległą w sercu!

Radosny, barwny, historyczny, interaktywny happening, pt. „Z Niepodległą w sercu!" - mający miejsce w przestrzeni miejskiej Radomska to propozycja świętowania 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uczestnicy swoistego spaceru będą się zatrzymywać w wytyczonych miejscach i tworzyć tzw. „żywe obrazy". Wszyscy chętni goście oraz przypadkowi przechodnie w każdym momencie będą mogli dołączyć do orszaku, który wyruszy o godz. 11.00 z PSP nr 1 i przejdzie ul. Piastowską, Tysiąclecia, Wyszyńskiego na plac 3 Maja, by wrócić ul. Przedborską i do PSP nr 1, gdzie nastąpi punkt kulminacyjny – wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.

Podczas happeningu osoby w wieku 13-26 lat będą mogły zgłosić się do internetowego konkursu historycznego (z nagrodami dla wszystkich uczestników), który odbędzie się 15.11.2018 r. o godz. 16.00, a każdy uczestnik będzie odpowiadał na pytania siedząc wygodnie przed komputerem, np. w swoim domu. Wyniki zmagań w sieci ogłoszone zostaną w sposób uroczysty, podczas wystawy prezentującej zdjęcia z happeningu.

Projekt organizowany przy wsparciu Fundacja Santander Bank Polska.

Więcej o:
z niepodległą w sercu happening radomsko 100-lecie niepodległości
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE