Targi Rękodzieła i spotkanie ze św. Mikołajem

Targi Rękodzieła i spotkanie ze św. Mikołajem

Do Mikołajek pozostało jeszcze trochę czasu, ale już dziś zapraszamy na Radomszczańskie Targi Rękodzieła. Centralnym miejscem Targów będzie najpiękniejsza choinka z reniferem i fotelem dla św. Mikołaja. To w nim zasiądzie święty Mikołaj, aby bezpłatnie rozdawać dzieciom przygotowane przez rodziców i opiekunów prezenty.

Radomszczańskie Targi Rękodzieła odbędą się 7 grudnia. Tradycyjnie w CH Stara Mleczarnia w Radomsku przy  ul. Reymonta 48. Targi potrwają od 10.00 do 18.00 Stoiska twórców, rzemieślników i artystów będą zlokalizowane w pasażu.

Centralnym miejscem będzie najpiękniejsza choinka z reniferem i fotelem dla Św. Mikołaja. To w nim o godzinie 11.00 zasiądzie święty Mikołaj by bezpłatnie rozdawać dzieciom przygotowane przez rodziców i opiekunów prezenty. Rozdawanie paczek co dwie godziny o 11.00, 13.00, 15.00 i 17.00.

Obok tych atrakcji odbędzie się maraton pisania listów Amnesty International. Nie zabraknie też kawiarenki serwującej ciepłe napoje i ciepłych przekąsek.

 - Zapraszamy serdecznie. Zabierz rodzinę przyjaciół znajomych. Festiwal świątecznych prezentów, ręcznie wykonanych potrwa tylko jeden dzień – mówi Katarzyna Nowakowska, organizatorka wydarzenia.

Portal Radomsko24.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Więcej o:
targi rękodzieła tragi radomsko stara mleczarnia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE