Takie wykonaliście kartki. Przegląd świątecznych kartek od czytelników Radomsko24.pl

Przez kilka dni przysyłaliście nam swoje świąteczne kartki wraz z życzeniami dla redakcji portalu. Za wszystkie serdecznie dziękujemy. Powstała z nich spora galeria. Zapraszamy do oglądania!

Przez kilka dni przysyłaliście nam swoje świąteczne  kartki wraz z życzeniami dla redakcji portalu. Za wszystkie serdecznie dziękujemy. Powstała z nich spora galeria. Zapraszamy do oglądania!

 

Święta to czas, w którym oprócz składania życzeń otrzymujemy, bądź sami wysyłamy, kartki świąteczne. Stwórzmy razem  galerię niepowtarzalnych kartek czytelników Radomsko24.pl.

 

Nadchodzące święta to czas kolorowych kartek z życzeniami. Często idąc na łatwiznę (bądź z braku czasu) kupujemy je sami. Niektórzy z nas robią je własnoręcznie czy też tworzą w komputerze. Cechuje jej jedno - każda jest niepowtarzalna.Stwórzmy naszą,  niepowtarzalną galerię  kartek wysyłanych przez nas samych lub otrzymanych z elementami świątecznymi, tych kolorowych i bardzo zimowych. Czekamy! Wysyłajcie je na adres: redakcja@radomsko24.pl.

Więcej o:
kartki świeta boże narodzenie akcja radomsko24
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE