Tak wygląda Urząd Miasta nocą

Tak wygląda Urząd Miasta nocą

Choć śniegu wprawdzie jeszcze nie ma, to w powietrzu czuć już świąteczną atmosferę. Świąteczna iluminacja pojawiła się również na froncie budynku Urzędu Miasta Radomska.

Oprócz światełek zdobiących przyuliczne lampy i drzewa w całym mieście, a także figur ustawionych w centrum Radomska na placu 3 Maja, przystrojono również Urząd Miasta. Choinki i drzewka ozdobione światełkami, a na froncie gmachu urzędu wyświetla się świąteczna iluminacja. Montaż pierwszych światełek w naszym mieście rozpoczęto wraz z końcem listopada.

Dokładnie 6 grudnia oficjalnie zaprezentowano efekt prac po zakończonej termomodernizacji urzędu. Budynek zyskał oprócz windy, ocieplenia i nowej elewacji, która w całości jest podświetlana, także rozwiązania energooszczędne. Między innymi na dachu zamontowano panele fotowoltaiczne, natomiast na grzejnikach zawory termostatyczne, zmodernizowano węzeł ciepłowniczy oraz wymieniono okna. Wszystkie te działania mają przyczynić się do oszczędności energii o 10 proc. w skali roku.

Wygląd magistratu w nowej szacie przykuwa uwagę wszystkich przyjezdnych i przechodniów. Od teraz śmiało można mówić, że Urząd Miasta jest wizytówką Radomska.

Więcej o:
urząd miasta radomska iluminacja świetlna radomsko świąteczne ozdoby radomsko zima radomsko święta radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE