Tak sobie myślę. I po co tu mydlić nam oczy?

Tak sobie myślę. I po co tu mydlić nam oczy? Fot. pixabay.com

Dobrze, że kampania wyborcza w tych wyborach samorządowych jest krótka. Inaczej dostałbym palpitacji serca. Kampania dla ludzi o mocnych nerwach.

Swoisty roller coaster zafundował dziennikarzom na konferencji prasowej Krzysztof Ciecióra poseł z klubu PiS, szef Komitetu Wyborczego Wyborców OdNowa RP w Radomsku. Uwaga! Ugrupowania bezpartyjnego. Nie było mnie na konferencji (byli moi koledzy z redakcji). Wysłuchałem zarejestrowanego materiału, nie dlatego że było interesujące, ale z niektórym kwestiom wprost nie dowierzałem. Pomijam kwestię starego zabiegu polegającego na mówieniu szybko, głośno i na okrągło.

Teraz najważniejsze z monologu:

Zapraszam do OdNowy RP wszystkich tych, którzy nie czują się komfortowo w konflikcie, jaki jest dziś pomiędzy różnymi ugrupowaniami politycznymi, a szukają czegoś świeżego i wiarygodnego.

Powtórzę po panu pośle Cieciórze: świeżego i wiarygodnego. To tak jakby Arkadiusz Ciach (z sympatią do pana Arkadiusza) wstąpił w szeregi obrońców Radia Maryja. Chyba, że coś mi umknęło.

Czy pan poseł wymówił posłuszeństwo Jarosławowi Kaczyńskiemu? Fakt. Różowo nieraz nie było.

- Znam go bardziej jako chłopca z plakatów niż kogoś, kto aktywnie uprawia politykę - ta ocena dokonań politycznych Krzysztofa Ciecióry padła nie z opozycji, ale z ust partyjnego kolegi.

Po co dzisiaj mydlić oczy. Nie jest tajemnicą, że stowarzyszenie OdNowa, to wojsko obrony terytorialnej PiS. Jest jeszcze jedna zagwozdka. Dwóch kandydatów na prezydenta z PiS? To będą ciekawe wybory w Radomsku. Pytacie, kto drugi? Zgadujcie. Ja czekam z niecierpliwością na kolejnych. 

Więcej o:
tak sobie myślę wybory wybory radomsko wybory 2024
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE