Tajemnicza zjawa w basenowym oknie

Tajemnicza zjawa w basenowym oknie

W jednym z okien starego basenu w Radomsku pojawiła się postać. Świadkowie mówią, że regularnie widać tam zjawę.

Z naszą redakcją skontaktował się pan Andrzej, mieszkaniec pobliskiego bloku. W rozmowie powiedział, że od kilku miesięcy, szczególnie w godzinach wieczornych lub porannych z byłego basenu – tam gdzie była niecka – dobiegają dziwne odgłosy.

- Często spaceruje tam z moim psem. Przechodzę tam kilka razy dziennie. Rankiem, po południu czy wieczorem. Kilka miesięcy temu z basenu zaczęły dochodzić dziwne odgłosy. Określiłbym to jako mocne „dudnienie”. Z początku myślałem, że prowadzone są tam jakieś prace budowlane – relacjonuje pan Andrzej.

- Jednak rankiem i wieczorem prace nie mogłyby prowadzone, gdyż basen był zamknięty i nie było tam żadnej ekipy budowlanej. Któregoś dnia będąc na spacerze z psem wczesnym rankiem w oknie mignęła mi postać. Nie wyglądała naturalnie. Później ta postać dziwnie się na mnie patrzyła. Bardzo mnie to zaciekawiło co to może być. Wraz z postacią pojawiło się wspomniane już dudnienie. Nie miałem ze sobą telefonu żeby nagrać to zjawisko, nie lubię go nosić ze sobą, żeby nie zgubić – mówi pan Andrzej.

Pan Andrzej na następne spacery w okolicach starego basenu już brał telefon, licząc że uda się mu uchwycić w kadrze tajemniczą postać. I nie pomylił się. Oto co nam powiedział.

- Udało mi się nagrać postać! Na telefonie nie jest dość wyraźna, ale gdy syn przerzucił mi nagranie na komputer da się ją obejrzeć w lepszej rozdzielczości. Zobaczcie sami pokażcie czytelnikom jakie zjawy są w naszym mieście – przekazuje pan Andrzej.

Co zobaczył pan Andrzej?

Jeśli przyjrzeć się tajemniczej postaci można dostrzec, że to zjawa. Zjawa według definicji to coś nierealnego, istota bez ciała. Analizując zapis pana Andrzeja klatka po klatce da się zauważyć zjawę przypominającą małą dziewczynkę. Widać twarz, długie białe (blond?) włosy oraz rękę opartą na parapet okna. Czyja to postać? Tego do końca nie wiemy. Sprawą zainteresowaliśmy lokalnych badaczy zjawisk paranormalnych. Czekamy na ich opinię.

To nie pierwsza zjawa w Radomsku

W naszym artykule z 2016 roku w artykule Złudzenie optyczne czy zjawa w oknie na ul. Przedborskiej? Opisywaliśmy film nagrany przez pana Roberta z dziwnym zjawiskiem w kamienicy na ulicy Przedborskiej. W artykule tym, jest też wideo, które do tej pory dostępne jest na YouTube.

Drodzy czytelnicy. Artykuł o zjawie na basenie był napisany 1 kwietnia. Nie wszystkie informacje w nim zawarte muszą mieć odzwierciedlenie w rzeczywistości :)

Więcej o:
zjawa basen leszka czarengo
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE