Szpital Powiatowy w Radomsku został Liderem Zarządzania

Szpital Powiatowy w Radomsku został Liderem Zarządzania

Już po raz trzeci Szpital Powiatowy w Radomsku zajął I miejsce w rankingu dziennika Rzeczpospolita „Liderzy Zarządzania” w kategorii szpitali z Kontraktem z NFZ wyższy niż 99 mln PLN.

Statuetkę i wyróżnienie odebrał Piotr Kagankiewicz - dyrektor Szpitala Powiatowego w Radomsku, podczas uroczystej gali ogłoszenia laureatów tegorocznej 6 edycji „Liderów zarządzania” zorganizowanej w teatrze Scena Monopolis w Łodzi.

Celem inicjatywy jest ocena placówek medycznych i wyłonienie najlepszego szpitala pod kątem efektywności aktywów, rentowności sprzedaży i dynamiki kontraktu z NFZ.

W 6. edycji zestawienia „Liderzy Zarządzania” udział wzięło 296 szpitali: 132 powiatowe, 88 wojewódzkie, 31 ministerialnych, 24 uniwersyteckie i 21 gminnych. Ocenie zostały poddane wskaźniki takie jak: efektywność aktywów, rentowność sprzedaży netto i dynamika przychodu z NFZ. Dodatkowo wszystkie jednostki podzielone zostały na 3 kategorie pod kątem wysokości kontraktu z NFZ. Autorem metodologii i obliczeń jest BFF Banking Group.

Więcej o:
radomsko szpital radomsko liderzy zarządzania plebiscyt ranking
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE