Szkolenie w ZUS w Radomsku: Jak otrzymać świadczenie przedemerytalne?

W piątek, 29 sierpnia, radomszczański Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych organizuje bezpłatne szkolenie na temat świadczeń przedemerytalnych.

W piątek, 29 sierpnia, radomszczański Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych  organizuje bezpłatne szkolenie na temat świadczeń przedemerytalnych.

Szkolenie kierowane jest do wszystkich zainteresowanych tematyką świadczeń przedemerytalnych – zarówno osób indywidualnych, jak i zakładów pracy. - Uczestnicy szkolenia dowiedzą się między innymi: komu przysługuje prawo do świadczenia przedemerytalnego i jakie warunki należy spełnić, aby je otrzymać; jakie dokumenty należy dołączyć do wniosku o świadczenie przedemerytalne; czy można pracować będąc na świadczeniu przedemerytalnym - informuje Monika Domaradzka z Wydziału Organizacji i Analiz, Oddział ZUS w Tomaszowie Maz.

Ponadto każdy uczestnik szkolenia będzie mógł założyć i potwierdzić profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE). Dzięki temu uzyska dostęp do danych zapisanych na jego indywidualnym koncie prowadzonym przez ZUS. PUE daje też możliwość łatwego generowania i przesyłania drogą elektroniczną różnego typu pism i wniosków oraz dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych. Tą drogą można również umówić się na wizytę w ZUS. Założenie i korzystanie z profilu jest bezpłatne (do założenia potrzebny jest tylko dowód osobisty oraz prywatny adres e-mail).

Szkolenie odbędzie się w piątek, 29 sierpnia 2014 roku, w siedzibie Inspektoratu ZUS w Radomsku, ul. Piastowska 24a (II piętro, sala konferencyjna - pok. nr 215). Rozpoczęcie o godzinie 10:00.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane ZUS prosi o telefoniczne dokonywanie zgłoszeń pod numerem: 44 683 46 76 w godz. 8:00 – 15:00 (pon.-pt.).

Więcej o:
zus zus radomsko szkolenie szkolenie zus
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE