Szkolenie w Starterze Radomsko: Wykorzystaj potencjał mózgu

Szkolenie w Starterze Radomsko: Wykorzystaj potencjał mózgu

Podczas szkolenia w Starterze Radomsko prowadzący skupili się na przekazaniu informacji z zakresu biologii i pracy mózgu, których wykorzystanie pozytywnie wpłynie na jego funkcjonowanie.

- Na co dzień zapominamy o wielu podstawowych rzeczach związanych z biologią człowieka, mogących przełożyć się na efektywność pracy, nauki, czy zmniejszenie poziomu stresu – zauważa Grzegorz Bora.

Jednym z najważniejszych aspektów mających wpływ na poprawne funkcjonowanie mózgu jest wystarczająca ilość snu, o którym zapomina większość z nas. Będąc wypoczętym, łatwiej jest myśleć strategicznie i podejmować odpowiednie decyzje związane z działalnością np. przedsiębiorstwa.

- Kolejnym ważnym czynnikiem jest pozbycie się stresu. W takich momentach zawężamy możliwości naszego mózgu. Opanowanie tych emocji pomaga w komunikacji. Jeżeli nie zapewnimy komfortu swojej głowie, będziemy pracować na tych częściach mózgu, które odpowiedzialne są jedynie za przetrwanie – dodaje Małgorzata Bora.

W trakcie zajęć uczestnicy dowiedzieli się m.in. co z punktu widzenia działania mózgu sprzyja sprawnemu tworzeniu nowych strategii i podejmowaniu trafnych decyzji, jak stres działa na mózg i co z tego wynika dla przedsiębiorcy i pracownika oraz jak spowalniać starzenie się mózgu?

Prowadzący:

Małgorzata i Grzegorz Bora to trenerzy i lekarze. Mają za sobą wiele lat doświadczeń managerskich związanych z zarządzaniem zespołami sprzedaży i marketingu, ale również placówkami medycznymi oraz własną firmą. Popularyzują wykorzystanie wiedzy o mózgu w biznesie i rozwoju osobistym, prowadzą szkolenia dla biznesu, wyższych uczelni oraz pracowników i wolontariuszy organizacji charytatywnych. Oboje są certyfikowanymi praktykami oraz ekspertami medycznymi PRISM Brain Mapping - narzędzia wspierającego człowieka w rozwoju, nawiązującego do naturalnych procesów zachodzących w mózgu. Są członkami Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi oraz Izby Coachingu. Współpracują z Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Więcej o:
starter radomsko szkolenie radomsko szkolenia starter radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE